شرکت صنعتی و تجاری رنگ Aromatik (آروماتیک) در سال 1354 تاسیس و آغاز به فعالیت کرد. این امر نقطه عطفی در زمینه رنگ سازی کشور ترکیه بوده که همواره با استقبال شایان مصرف کنندگان مواجه بوده است.

شرکت آروماتیک علاوه بر تولید رنگ های ساختمانی و سلولزیک در زمینه ی رنگ های مبلمان (پلی اورتان) نیز در منطقه پیشرو بوده است. صادرات روز افزون به کشورهای خاورمیانه مانند: ایران ، عراق ، ترکمنستان ، روسیه ، قبرس ، یونان و قزاقستان و... نمایانگر این مسئله است . کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب این محصول عامل افزایش طلب در داخل و خارج از کشور است . این شرکت جزء معدود کارخانه های ترکیه که طبق قوانین اروپا تولید خشک کن پلی اورتان با درصد رادیکال آزاد سیانید می کند . ما خواستار ایجاد رابطه ی دوستانه چون اعضاء خانواده خود با فروشندگان و مشتریانمان هستیم .

 

با ما تماس بگیرید


درباره ما

در سال 1354 تاسیس و آغاز به فعالیت کرد . این امر نقطه عطفی در زمینه رنگ سازی کشور ترکیه بوده که همواره با استقبال شایان مصرف کنندگان مواجه بوده است. شرکت آروماتیک علاوه بر تولید رنگ های ساختمانی و سلولزیک در زمینه رنگ های مبلمان (پلی اورتان) نیز در منطقه پیشرو بوده است.

اطلاعات تماس

  • تلفن : 02177242280
  • تلفکس : 02177228304
  • همراه : 09121997289
  • ایمیل : info@aromatik.ir